top of page
Welcome Cover
Intro Notes

Notes wdzięczności

Już dostępny

SF ILU śleptak.png
SF ILU liść bardzo długi.png
SF ILU dmuchnik.png
SF ILU liść długi.png

Miejsce, w którym Twoje dziecko - wybierając spośród wszelkich zdarzeń, jakich doświadcza w ciągu dnia - może zapisywać, za co jest wdzięczne.

Dzięki trzymaniu tych notatek w jednym miejscu, Twoje dziecko będzie mogło zauważyć, jak wiele wspaniałych rzeczy przytrafia mu się każdego dnia. Praktyka ta sprawi, że zmieni swój sposób patrzenia na świat, zacznie myśleć pozytywnie oraz wzmocni swoje poczucie wartości.

SF ILU liść bardzo długi i mniejszy.png
Dla kogo?
SF ILU liście 01.png

Dla kogo?

Notes wdzięczności jest stworzony zarówno dla dziewcząt jak i chłopców, aby wspomóc ich w kształtowaniu umiejętności, zdrowych nawyków, które wpłyną na doznawanie radości, sposób postrzegania świata oraz dobre samopoczucie.

 

Uważamy, że podczas okresu dzieciństwa tworzą się nawyki, które są obecne w naszym dorosłym życiu.
To bardzo istotne, aby już od najmłodszych lat praktykować pozytywne nastawienie i poczucie wdzięczności.

SF ILU liście 03.png
SF ILU wisielec z gałęzią .png
SF ILU syrcerz.png
SF ILU piórka_edited.png

Jak korzystać?

Znajdź trochę czasu, aby usiąść z dzieckiem i porozmawiać o uczuciu wdzięczności za rzeczy, które są wokół nas. Wspólnie możecie podać parę prostych przykładów. Zaproponuj swojemu dziecku, abyście wspólnie każdego wieczora poddali się refleksji, za co możemy być wdzięczni. Praktyka ta z pewnością wzmocni waszą relację i pozwoli skupić wasze myśli na pozytywnych aspektach każdego dnia.

Jeśli w pewnym momencie Twoje dziecko nie będzie chciało dzielić się z Tobą swoimi przemyśleniami, pozwól mu zachować je dla siebie i wróć do tematu, gdy będzie na to gotowe. Możesz je wspierać delikatnie przypominając, aby systematycznie pisały w swoich notesach.

Poprzez prowadzenie notesu wdzięczności Twoje dziecko będzie potrafiło docenić każdą, nawet małą rzecz, która go otacza!

Jak korzystać?
Gallery
Testimolnias

OPINIE

"Bardzo fajna inicjatywa. Dobrze w tych czasach nauczyć dziecko szukać we wszystkim pozytywnych stron. Pewnie dorośli przy tym też się dużo nauczą."

—  Dominika

Newsletter
SF ILU liść długi.png

Newsletter

Zapisz się, by otrzymywać najnowsze informacje

Szanujemy Twoją prywatność

Odwiedź nasz sklep

Jesteś zainteresowany Notesem wdzięczności lub innym z naszych produktów? Kliknij tutaj!

SF ILU liść długi.png
SF ILU liść długi.png
Footer
bottom of page