top of page
K. MOTYW. Sunflower WWW kwiatki 2.png
Welcome Cover
Intro Notes

Karty motywacyjne

Już dostępne

gwiazdy z reka_edited.png

Ukierunkowanie sposobu myślenia na rozwój jest potężnym narzędziem. Tylko jak wesprzeć swoje dziecko, aby je rozwinęło?
 

Najbardziej efektywnym sposobem na ukierunkowanie dziecka do sposobu myślenia zorientowanego na rozwój jest korzystanie z afirmacji.
 

Te motywujące karty zawierają pozytywne i budujące komunikaty oraz afirmacje, z których możesz zacząć korzystać ze swoim dzieckiem już teraz.
 

Są stworzone w taki sposób, aby kultywować pozytywne rozmowy z samym sobą, zwiększać poczucie własnej wartości oraz budować sposób myślenia zorientowany na rozwój.
 

Karty będą wspierać pozytywną i budującą atmosferę w Twoim domu.

K. MOTYW. Sunflower WWW gwiazdki 2.png
zwisajacy stworek.png
Dla kogo?

Dla kogo?

Karty zostały stworzone zarówno dla dziewcząt, jak i dla chłopców. Mają ich wesprzeć w kształtowaniu umiejętności i zdrowych nawyków, które wpłyną na intensywność odczuwanej radości, sposób postrzegania świata oraz dobre samopoczucie.
 

Uważamy, że sporo nawyków, jakie mamy w dorosłym życiu, tworzy się w dzieciństwie. Bardzo istotne jest więc, aby już od najmłodszych lat praktykować pozytywne nastawienie do świata.

K. MOTYW. Sunflower WWW ciuchcia.png
K. MOTYW. Sunflower WWW sosna 2.png
K. MOTYW. Sunflower WWW sosna 1.png
owoce ze stworkiem.png

Jak korzystać?

Znajdź trochę czasu, aby usiąść z dzieckiem i porozmawiać, jakie uczucie towarzyszy osobie, która patrzy na świat w sposób pozytywny. Podyskutujcie chwilę na ten temat, zróbcie burzę mózgów. Nie krytykuj żadnego z pomysłów, niech to będzie przyjemna rozmowa. Następnie zaproponuj swojemu dziecku, aby rozpoczęło kolejny dzień z pozytywną energią, wybierając jedną z siedmiu kart z motywującymi zdaniami.

 

Karta ta będzie wspierać i prowadzić Twoje dziecko w ciągu dnia, zachęci je, aby kroczyło przez życie z wiarą we własne możliwości i umiejętności.

Jak korzystać?
ramka szeroka.png
Gallery
Testimolnias
Newsletter

Newsletter

Zapisz się, by otrzymywać najnowsze informacje

Szanujemy Twoją prywatność

Odwiedź nasz sklep

Jesteś zainteresowany Kartami motywacyjnymi lub innym z naszych produktów? Kliknij tutaj!

K. MOTYW. Sunflower WWW kubek lizak.png
Footer
bottom of page